Dla Gości Forum > metryki szlacheckie z kościoła śś. Piotra i Pawła w Kamieniu i fary pw. św. Trójcy w Iwieńcu

1820-08-05 Szabuniewska Ewa Anna (ur. 1816)

(1/1)

Stanisław J. Plewako:
NIAB-937-4-90 (Metryki Rzymsko-katolickiego kościoła parafialnego, księga narodzin 1797-1828)
wyszukał L.A. Benedyktowicz
--- Cytat: Stanisław J. Plewako w Styczeń 27, 2019, 12:07:41 pm ---Dwór DalidowiczeTego samego roku miesiąca i dnia ja jak wyżej dopełniłem ceremonii chrztu olejami świętymi nad Ewą Anną ochrzczoną z wody 9 września 1816 roku przeze mnie Kazimierza Kamińskiego Kanonika Mińskiego, szlachetnych rodziców dwu Jana i Izabeli z domu Haraburdów Szabuniewskich Komorników Powiatowych.
Chrzestnymi chrztu z wody byli Wielmożny Pan Antoni Sadowski i Wielmożna Pani Anna Rodziewiczówna - bez olejów świętych
Asystowali: Wielmożny Pan Józef Plewako sędzia i Wielmożna Pani Józefa Jabłońska
Wielmożny Pan Wincenty Jabłoński i Wielmożna Pani Marianna Plewakowa
Wielmożny Pan Hieronim Plewako i Wielmożna Pani Izabela Gieryngowa
Wielmożny Pan Józef Gieryng i Wielmożna Pani Łucja Plewakowna
Wielmożny Pan Jakub Plewako i Wielmożna Pani Rozalia Rusanowska
Wielmożny Pan Franciszek Jabłoński z Wielmożną Panią Józefą PlewakownaEwa Anna córka Wielmożnego Pana Jana Szabuniewskiego
--- Koniec cytatu ---


--- Cytat: Leonid A. Benedyktowicz w Styczeń 27, 2019, 12:06:44 pm ---De Villa DalidowiczeEodem anno mensis et Die Ego utt Supra ex dimplevi Ceremonias Sacris Oleis super Evum Annam Baptisalum ex solo aqua Anno D-ni 1816 7-bris 9 Die per me Casimirum Kaminski Canonicum Minscen Parentum Nobilium MM Duorum Ioannes et Isabella de Domo Haraburdow Szabuniewskich Camerarias Districtus.
Levantes fuero de solo aqua MD: Antonius Kaminski et MD: Antonina Stelnicka
MD: Antonius Sadowski et MD: Anna Rodziewiczowna - ex Sacris vero oleis
Ass: Fuere MD: Josephus Plewako Judex MD: Josepha Jablonska
MD Vincentius Jablonski et MD: Marianna Plewakowa
MD. Heronimus Plewako MD Isabella Gieryngowa
MD: Jozephus Gieryng et MD Lucia Plewakowna
MD: Jacobus Plewako MD: Rosalia Rusanowska
MD: Franciscus Jablonski cum MD: Josepha PlewakownaEva Anna Filia MD Joanes Szabuniewski
--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej